Blog

Latest Industry News

O geceki sözleri bu deneyime dayanıyordu: Bunun için bir şeyler alın.

O geceki sözleri bu deneyime dayanıyordu: Bunun için bir şeyler alın.

Birlikte zaman geçirdiler, birlikte eğitim aldılar ve belki de en önemlisi birbirlerine ihtiyaçları vardı."Cleveland’daki ilk görevim yedi yılımdı.Kamburluğun üstesinden gelemeyeceğimi hissettim, biraz yardıma ihtiyacım olduğunu hissettim, beni itecek birine ihtiyacım olduğunu hissettim, dedi James şampiyonluk podyumunda. "İşte o zaman Miami’ye gidip D-Wade [Dwyane Wade] ve [Chris] Bosh ve bu franchise tarafından itildim."Yani [Davis] ‘i alabilmek için onu zorluyoruz ve ona basketbolu daha iyi görmesini ve özel bir şeyin parçası olmasını sağlayarak ne kadar harika olduğunu bildiriyoruz, hepsi bu. Yani onu bugün olduğu yere koyabilmek benim için çok önemli ve bana güvendiği gerçeği daha da önemli."James için Davis, Los Angeles’taki altın yıllarını gerçekten altın yapmakta en iyi, belki de son şansı oldu. Davis için James her zaman aradığı akıl hocasıydı."Önceden harika bir oyuncuydu ama LeBron ile oynayabilmek için size her şeyin ne olduğunu öğretebilir, dedi Anthony Davis Sr.. "LeBron’dan öğrenmesi ve çok hızlı bir şekilde bir araya gelmesi için, tıpkı ‘Wow’ gibi."Davis’in yaralı sağ topuğu onu öldürüyordu. Ama bu şekilde bitemeyecek kadar ileri gelirlerdi. Davis ayağa kalktı, yan çizgide ilerledi, sonra yanına yaklaşmaya cesaret eden her antrenörden feragat etti.

Oyun 5’in geri kalanını oynadı ve Oyun 6’da seriyi kesinleştiren galibiyette bir savunma tehdidiydi."İnsanların Anthony hakkında anlamadıkları, dedi babası, "geri dönüp Kentucky’de oynadığı şampiyonluk maçını izlerlerse korkunç bir maç çıkardı. Sanırım toplamda beş sayı attı, ancak 15 ribaunt ve 5 bloke şutu vardı."O, ‘Bu gece bende yok, ama çembere gelen her şeyi bloke edip savunacağım’ gibiydi. Hala o zihniyete sahip. Gol atması gerekmiyor. Tek umursadığı kazanmak.

Kentucky’den beri sahip olduğu zihniyet bu."Kobe Bryant’ın ölümü, Lakers sezonunun ikinci yarısında büyük göründü. Robert Hanashiro / ABD BUGÜN Sporlar Bryant’ın kızı Gianna ve diğer yedi kişiyle birlikte 26 Ocak’ta öldürülmesinden bu yana ÇOK ÇOK OLDU, bunun 2020’de kolektif içgüdülerimize sadece ilk yumruk olduğunu hayal edemedik."Hala çiğ, dedi Buss. "Sanırım bu asla üstesinden gelemeyeceğim bir şey olacak."Her zaman hatırlanacağını ve ilham vermeye devam edeceğini bilmekte güç bulduğunu söylüyor. Ama onun burada olmasıyla aynı şey değil, özellikle de böyle bir yılda."Bu çok zor bir kayıp, dedi. "Ama herkesin aynı kaybı hissettiğini bilmek, bizim o kadar da yalnız olmadığımızı hissettiriyor."Kobe Bryant (1978-2020) Lakers efsanesi Kobe Bryant, 13 yaşındaki kızı Gianna ve yedi kişi, Ocak ayında bir helikopter kazasında öldü.

26, 2020. • Kobe’nin 8 numara ve 24 numara olarak kariyeri • MacMullan: Kobe’nin sonsuz karmaşıklığı • Lowe: Kobe’yi harika yapan şeyin içinde • Lakers tarihindeki en uzun uçuş Bryant’ın öldürülmesinden sonraki ilk birkaç hafta artık bulanık . İlk dönem şok ve derin üzüntü yaşandı. Ailesinin kederi, ardından Şubat ayında Kobe ve Gianna’nın hayatını kutlayan Vanessa Bryant’ın inanılmaz gücü vardı.

24. Sonra Lakers ve Clippers’ın 28 Ocak’ta maçlarını ertelediği bir günlüğüne durmuş olan basketbol sezonu vardı, iki şehir rakibi ve şampiyonluk yarışmacısı belirlendiğinden, birkaç gün önce çok anlamlı görünen bir maç. Antrenör Frank Vogel, birkaç gün sonra takımı tekrar bir araya gelsinler diye bir antrenman için geri getirdi. Vogel, temiz hava ve D vitamininin onlara iyi geleceğini umarak, çalışmanın ilk bölümünü Kaliforniya güneşi altında dışarıda geçirdi."Vogel, bunun Los Angeles’ta yaşamanın lükslerinden biri olduğunu söyledi ve birkaç gün sonra Lakers’ın tekrar bir oyun oynaması gerekiyordu. James o anın sesini çağırdığını biliyordu."Şimdi, yazdığım bir şey var, başladı. "Ama Laker Nation, dostum, eğer bunları okursam, hepinizi eksik satmış olurum — yani doğrudan yürekten gideceğim."Bu arenaya baktığımda hepimiz kederliyiz, hepimiz yaralandık, hepimiz kalbimiz kırıldı ve böyle şeyler yaşarken yapabileceğiniz en iyi şey ailenizin omuzlarına yaslanmaktır."Şimdi, geçen yıl buraya gelmeden önce Laker Nation’ı duymuştum, ne kadar bir aile olduğunu ve bu hafta kesinlikle gördüğüm şey bu, diye devam etti James. "Sadece oyunculardan, koçluk kadrosundan ve organizasyondan değil, herkesten.

Buradaki herkes, bu gerçekten, gerçekten bir aile."LeBron James ve NBA için balonun yeniden başlaması basketboldan çok daha fazlasıydı. Kevin C. Cox / Getty Images Bir Laker olarak yaptığınızda HER ŞEY DAHA BÜYÜK OLUR. Şampiyonalar, açıklamalar, anlar, sesiniz, Bryant gibi, James de bir oyun tarihçisidir.

Büyük oyuncuları ve çağları aşan miraslarla hangi serilerin ateşin koruyucusu olduğunu bilir. Los Angeles’a gelmeden önce kariyerinde çok şey yapmıştı, ancak burada kazanırsa etkisi harika olacaktı. George Floyd’un ölümünden sonra James, uzun süredir danışmanları Adam Mendelsohn ve Maverick Carter’ı aradı. Bir şey söylemek istiyordu ama aynı zamanda bir şeyler de yapmak istiyordu. Mendelsohn ve Carter, bu Kasım ayında yapılacak seçim beklentisiyle üzerinde çalıştıkları More Than a Vote adlı bir projeden söz ettiler. James hepsi dahil oldu ve güçlerini birleştirip mesajlarını yükseltmek için diğer sporcularla video görüşmeleri ve toplantılar düzenlemeye başladı. Milwaukee Bucks, Jacob Blake’in vurulmasına yanıt olarak Orlando Magic’e karşı oyunlarını hazırlıksız bir şekilde terk ettiğinde, James gece geç saatlere kadar arkadaşları ve danışmanlarıyla tekrar konuştu.

Bucks’ı ve amacını destekledi, ancak planlama ve strateji eksikliği sinir bozucuydu. Yakınları şimdi James’in o gece sezondan uzaklaşmaya çok yakın olduğunu söylüyorlar. Her şeyi değiştiren şey, o ve Paul’ün eski Başkan Barack Obama ile telefona girmesiyle oldu.ziraat bankası ile anlaşmalı bahis siteleri Başkan veya senatör olmadan önce Obama bir topluluk organizatörüydü. O geceki sözleri bu deneyime dayanıyordu: Bunun için bir şeyler alın. NBA’i zorlayın, sahipleri zorlayın, toplumu daha fazlasını yapmaya zorlayın. Ertesi sabah James, Paul ve Heat’ten Andre Iguodala ligden ve sahiplerden üç girişime kesin taahhütler almaya başladılar: bir sosyal adalet koalisyonu kurmak, arenaları oylama yerleri olarak kullanmak ve ulusal ve yerel seçimlerde sivil katılımı artırmak için her playoff maçına reklam spotları dahil ettikten sonra James ve Lakers sezonlarına devam ettiler. Lakers ile hayal kırıklığı yaratan ilk sezonun ardından, LeBron James 2020’de Los Angeles’a bir şampiyonluk getirdi.

 Getty Images aracılığıyla Garrett Ellwood / NBAE ÇOK James’in Lakers franchise’ına kazandırdığı zafere dönüşü takdir ettiği için, Buss’un en çok hayran olduğunu söylediği şey gücü ve inancı."Buss, geri tepme veya kamuoyu endişesi olmadan önemli şeyler hakkında konuşmak için platformunu kullanmaktan korkmadığını söyledi. "İnandığı şeyi temsil ediyor ve bu, şimdi fark etmeye başladığım şeyler için açık sözlü olmamı, doğru şeyler için konuşmamı daha da güçlendirdi."Sezon boyunca sosyal adalet meseleleri hakkında daha önce hiç olmadığı kadar yazdı ve konuştu ve herhangi bir tepki konusunda endişelenmedi. Jackson’ın dediği gibi, belki de sadece kendi danışmanına güveniyordu. Belki de bir yaz önceki eleştirilerden sağ kurtuldu ve Pelinka’ya olan inancının ve performansıyla yenilenen ekibini görüyordu. Üst düzey bir Lakers yöneticisine şunları söyledi: "Sözde rakiplerimizden bazıları, medya döngülerini kazanmak için kelimenin tam anlamıyla yüz milyonlarca dolar harcarken, başımızı eğip basketbola odaklandık – çünkü kazanmayı umursadığımız tek şey şampiyonluklar."Ancak Buss da bu en uzun sezon boyunca büyümüştü. ESPN Daily podcast: Pazartesiden Cumaya kadar sunucu Pablo Torre, gezegendeki en iyi muhabirlerin ve içeriden birinin söylediği gibi ESPN’deki en ilginç hikayelere içeriden bir bakış sunuyor. Dinle Babası görevdeyken Buss, Lakers hayranları arasında popülerdi. Staples Center’da ikinci sırada oturdu.

Onlar için erişilebilirdi."Jackson, kendisi ve babası hakkında beni her zaman şaşırtan şeylerden biri, dedi. "Takımın şehrin, Lakers’ın Los Angeles’ın olduğunu hissettiler."Başlangıçta James’in Lakers hayranları tarafından karşılanma şeklini yanlış hesaplayıp hesaplamadığını söylemek zordu. Ya da yeni şehrine ısınmak için biraz zaman ayırıyorsa Hayranlar, Blaze Pizza’da göründüğünü ve gelmediğini düşündüklerinde öfkelendiler. Kobe Bryant’ın hala Kral James değil Lakers’ın kralı olduğunu iddia ederek Los Angeles çevresinde duvar resimleri yaptılar. O sırada yaralanan James’i bir kadeh şarap yudumlarken kameralar yakaladığında, Staples Center’daki yürüyüş yolunda asla yaşamayabilirdi."Birincisi, Laker olmayı öğrendiğim şey, sadık Laker’ın daha önce yaptıklarınızı umursamaması, dedi James Perşembe. "Sen bir Laker olana kadar özgeçmişin umurlarında değil.

O zaman bunu bir Laker olarak yapmalısın ve sonra sana saygı duyarlar. Bunu öğrendim."Buss gibi, James de işe odaklanarak buraya geldi. Her gün, her meydan okuma, üstesinden gelinmesi gereken bir şeydi. Amaç duygusu asla sarsılmadı."James, 17 Eylül’de yaptığı açıklamada, geçtiğimiz yıl bizim için sezonumuzun, özellikle de sakatlığımla ve top kulübümüzle bitme şeklini beğenmediğimi söyledi. "Annem bana ‘Onun hakkında konuşma, onun hakkında olsun’ dedi. Bu yüzden fazla konuşmadım.

Sadece dışarı çık ve işini yap."BÜTÜN ZOR zamanlar şampiyona şampanyası akmaya başladığında akıp gitme eğilimindedir. Parlayan anlar düşüncelerinizin önüne koşar, zorluklar azalır. "Kobe" Batı Konferansı finallerinde Bryant’ın favori noktalarından birinde kazanan 3 sayılık bir sayıya ulaştıktan sonra. Batı Konferansı finallerinin ardından ve sonunda, şampiyona kupasını kaldırmadan hemen önce düşen konfeti, ancak bu anlar, neredeyse onları kıran diğer anlar ve tepki biçimleri nedeniyle daha tatlıydı."James, Bryant’ın ölümünden sonra oynadıkları ilk maçtan önce Staples Center kalabalığına hitaben şu anda burada olmamın benim için çok önemli olduğunu söyledi. "Mirasını sadece bu yıl değil, sevdiğimiz oyunu oynayabildiğimiz sürece devam ettirmek."Davis 3 sayılık sayıya ulaştığında ve Bryant’ın adını bağırdığında Buss ürperdi."Sanki, tamam o burada, dedi. "İnsanlar ‘Planlandı, siz bunu zorluyorsunuz’ gibiydi. Ve ‘Benimle dalga mı geçiyorsun? Bu tamamen organik.

İnsanların yüreklerinden geliyor, planlanabilecek bir andan gelmiyor. ‘"NBA balonunda bu kadar uzun süre yalnız kalmanın hediyelerinden biri, düşünmek ve düşünmek için bolca zaman sağlamasıydı. Buss geçen hafta geldi ve Finaller boyunca dış kademede kaldı. Bu unvanı kazanmak için bir araya gelen takıma çok yakın, ancak çok uzakta, balkonda, bir maskenin arkasında, son kırk yılın en iyi arkadaşlarından birinin yanında tezahürat yapan Lakers yöneticisi Linda Rambis, takım kazandığında. ve görev tamamlandı, sonunda kupayı kabul etmesi ve doğuştan hakkını yerine getirmesi için yere inmesine izin verildi."Hem sahada hem de saha dışında seninle gurur duyuyorum, dedi takıma. "Los Angeles’ı sıkı çalışmanız, profesyonelliğiniz ve bağlılığınızla gururlandırdınız. Büyük Laker tarihinde kendi ilham verici bölümünüzü yazdınız."Laker Nation’a. Sevgili Kobe Bryant ve Gianna’nın kaybıyla yürek burkan bir trajedi yaşadık.

Bu kupa bir araya geldiğimizde, birbirimize inandığımızda inanılmaz şeyler olabileceğinin bir hatırlatıcısı olsun."Güvenli olduğunda, sizinle kutlamayı dört gözle bekliyorum. O zamana kadar kupayı ait olduğu Los Angeles’a geri getireceğim."Pelinka, bir araya getirdiği ekiple birlikte durdu. Uzun süredir müşterisi ve arkadaşı olan Bryant’ın kaybından kalbi hala ağırdı.

Ancak hâlâ sahip olduğu şeyleri ve hepsinin birlikte yaptıklarını takdir edebilmesi için yeterince zaman geçti."Pelinka, hayatın en derin sınavı vurduğunda birbirimizin gücüne güvendiğimizi söyledi. "Ve ileriye doğru bir yol bulmak için kendi bireysel inançlarımız. Her şeyin bir şekilde birlikte çalışılabileceğine, bir şekilde, bir şekilde, bir iyi bulabileceğine inanmaya devam ettik."1 Ekim 2019’da LeBron ve Lakers hakkında öğrendiklerimizBobby MarksFacebookTwitterFacebook MessengerPinterestEmailHer franchise için başlayan NBA eğitim kampları ile takımlar nerede duruyor? İşte en iyi hikayeler, kararlar ve 30 takım için eksiksiz kadro dökümleri. önümüzdeki birkaç hafta içinde izlenecek sorular. Bu, kadro yerlerinin sayısını, garantili sözleşmeleri, Sergi 10’ları, iki yönlü ve garantisiz anlaşmaları içerir.Ayrıca, bu parçanın altına, iki yollu ve Sergi 10’ların bu sezon nasıl çalışacağına dair bir açıklama ekledik. grafik anahtarı: 2 (İki yönlü) | N (Garantisiz) | E (Ek 10) | Ben (Yaralı) | P (Kısmi) | 10 = 10 günlük 1 Ekim 2020Jackie MacMullan ESPN Kıdemli Yazar Kapat Ödüllü köşe yazarı ve yazar Basketball Hall of Fame Curt Gowdy Media Award’ın sahibi 2010 yılında ESPNBoston.com’a katıldı NBA tüm hızıyla devam ederken, kış başları, salgın öncesi dönemdi ve Chris Bosh, AmericanAirlines Arena’da, sevilen bir emekli Isı şampiyonu olmanın avantajlarından yararlanarak sahanın kenarında uzanırken, eski, tanıdık bir sancı uyandıran bir şeye tanık oldu."Bosh, topu yukarı çeken Bam Adebayo idi. "Spo’ya zor anlar yaşatmak zorunda kaldım. Ben oynadığımda, bunu yaptığımda bana kızdı. Onu aradım.

Sadece gülümsedi ve ‘Hey dostum, biz sadece daha iyi olmaya çalışıyoruz’ dedi."Yaklaşık dokuz ay sonra, Adebayo, dikkatlice daraltılmış bir balonun içinde bir NBA sansasyonudur, saçma bir şekilde atletik, topa vuran bir basketbol IQ’su olan, driplinge hücum edebilen, usta bir oyun kurucu gibi vurabilen, kemik kıran ekranlar kurabilen, saçma sapan bir atletik, büyük adam. seçkin çevre atıcılarını boğmak ve gelecekteki süper yıldızların tekliflerini koltuklarda reddetmek. Miami Heat, iyi tasarlanmış kesimler, akıllı uygulama ve tabii ki bazen aklın kafasını karıştıran 3 sayılık nişancılıkla rakiplerini küçük, küçük şeritler halinde dilimleyerek NBA Finallerini mahvetti. 2020 NBA Finalleri Los Angeles Lakers, Miami Heat 4’ü yendi. 2020 NBA Finallerinde 17’nci şampiyonluğunu almak için -2. Tüm Finallere buradan göz atın. • Shelburne: Lakers’ın şampiyonluk yarışında • Lowe: GOAT tartışması şimdi farklı • LeBron’un Laker 2. Yılı bir ünvanla sona eriyor • NBA baloncuğu Forgive Bosh’un son günleri, eğer o zaman yüzünü buruştursa NBA Finalleri’nin 1. Maçına ayarlandı ve tüm bunların eski Heat takım arkadaşı LeBron James’e karşı kaybolmasını izledi. Basketbol dünyası, Los Angeles Lakers’ın yıldızının kalıcı gücüne bayılırken, James’ten bir yaş büyük olan Bosh, kariyerinin ne yapacağını düşünmek zorunda kalır. Menzil ve çok yönlülüğü olan yetenekli, esnek, büyük bir adam olan bugünün NBA’sinde prototip bir oyuncu olacaktı.

Ayrıca birlikte oynayan, topu paylaşan ve yeteneklerini en üst düzeye çıkaran genç bir Miami takımıyla mükemmel bir şekilde kaynaşacaktı."Yaptıkları şeyi kıskanıyorum, diye itiraf etti Bosh. "Herkesin ne kadar yetenekli olduğuna, nasıl hareket ettiklerine, nasıl şut attıklarına, topu nasıl yere koyduklarına bakın.

Back to top