Blog

Latest Industry News

Dortmund’da Paco Alcácer ‘peta’: Her 17 dakikada bir gol

Dortmund’da Paco Alcácer ‘peta’: Her 17 dakikada bir gol

Octavio ve Padrão için, Jorge Jesús "Brezilya’da futbol tarihini yazıyor", gibi "onu kurtardı" artı, "tüm rekorları kırıyor"

"Zorlukları sever", Carlos Padrão açıklıyor ve her şeyden önce, "bir dahi "nefreti ve tutkuları uyandırır", gibi "zorlukları sever ve korkmaz".

Brezilya’nın teklifi, Benfica ile başarılı bir yolculuğun ardından ve Sporting de Portugal ile üç güzel sezonun ardından Portekiz futbolunda zafer kazanan büyük zorluklardan biriyle karşılaşmak gibiydi.

"Portekiz’de antrenman yaptığı zaman Brezilya futbolunun ‘izci’ gibiydi.", Jorge Jesús’un koç olduğu 2015 ve 2017 yılları arasında Sporting de Portugal’ın spor direktörü olan Octavio Machado’yu hatırladı.

Aslında, kulüplerine her zaman önemli Brezilyalı oyuncuları getirdi, hatta bazılarının diğer Avrupa takımlarında talihi olmamıştı. Ramírez, David Luiz, Jonas, Luisão, Julio César, uzun bir listeden sadece birkaçı.

"Flamengo’ya gideceğini açıkladığında ona söyledim: orada kalacaksınız çünkü onun istediği buydu."Octavio Machado itiraf etti. "Brezilya’da Jorge Jesús’tan önce ve sonra bir futbol var"Padrão’ya göre. Şovda bahis oynayan ve ek olarak, hücum futbolu koçu. "her zaman yenilik yapıyor"onlar ısrar ediyor.

Machado, Jorge Jesús’un basketbol, ​​hentbol, ​​futsal ve hatta hokey gibi diğer sporları görmeye gittiğini ve ardından basketbol blokları gibi bazı sistemlerini futbola nasıl uyguladığını hatırlıyor.

"Dünya futbolunda hiç kimsenin yapmadığı, bölge savunması gibi şeyler yaptı: insan işaretlemesi veya karışık savunma vardı, ancak tamamen bölge savunması yoktu."ihracatçı dedi.

Flamengo’da sadece bir sezonda birlikte olduğu başarılı zamanı "gerçek" lig şampiyonu, bir hayat yaşa "24 saatini futbola adadı". Sabah dokuzda antrenman yapıyorsanız, beşte zaten sahadasınız, "her şeyi kontrol etmesi gerekiyor, çimleri biçenler bile".

Yine de 65 yaşında olan Jorge Jesus’un koç olarak yaşamı kolay değildi, çünkü Portekiz’de bölgesel kategorilerden koç olarak dipten başladı ve daha sonra 2009 ve 2015 yılları arasında Benfica hizmetinde mükemmelliğine ulaştı. Bernardo Silva gibi bugün yıldız olan birçok genç Portekizli ortaya çıktı.

Lima trafiği, Copa Libertadores’un finalini gölgede bıraktı

Copa Libertadores finalinde VAR’dan sorumlu hakem değiştirildi

Şimdi, "Copa Libertadores’u kesinlikle kazanacak"iki arkadaşı şaka yollu bir insan olarak tanımlarken itiraf ediyor "inatçı", ne "kimseyi dinlemiyor"çünkü var "fikirlerin çok açık" futbolda.

FIFA Çarşamba günü Fransız teknik direktör Arsène Wenger’in dünya çapında sporun gelişimini ve gelişimini denetlemek ve yönetmek için World Soccer Development’ın yeni direktörü olarak imzalandığını duyurdu.

13 Kas 2019, 9:53 pm CET

EFE

Gianni Infantino başkanlığındaki organ, resmi bir açıklamayla eski Arsenal müdürünün de sorumlu olacağını ekledi. "teknik nitelikteki tüm konular" futbol ve teknik danışma panellerinin bir üyesi olarak, oyunun kurallarındaki olası değişikliklerin gözden geçirilmesi ve karar alınmasında.

Ayrıca FIFA, Wenger’in yeni görevlerini 1996’dan beri en iyi futbol organizasyonunun turnuvalarının teknik analizini yürüten FIFA Teknik Çalışma Grubu’nun başkanı olarak gerçekleştireceğini de hatırlattı.

Aynı şekilde, FIFA, "muhteşem" Arsène Wenger’in koç olarak kariyeri ve dolayısıyla "antrenörlerin eğitimine özel önem verecek".

"Ek olarak, eski profesyonel futbolcuları menajer olmaya teşvik etmeyi ve futbol kariyerlerinin sonunda profesyonel hayata geçişte onlara yardımcı olmayı amaçlayan – hala yapım aşamasında olan – bir yönetici eğitim programına katkınız hayati olacaktır."Sözü edilen açıklamaya dikkat çekti.

goldbets.top

"Bu son derece önemli zorluğun üstesinden gelmek için sabırsızlanıyorum, çünkü sadece futbol analizine çok geniş bir perspektiften baktığım için değil, aynı zamanda FIFA’nın dünya futbolunun yönetim organı olarak misyonu gerçekten küresel olduğu için."Wegner dedi.

"Son yıllarda yeniden doğduğunu gördüğümüz yeni FIFA, futbolu hedeflerinin merkezine yerleştiriyor ve bedenini ve ruhunu hem onun hem de tüm bileşenlerinin gelişimine adadı. Bu hedeflere ulaşmaya yardımcı olabileceğime inanıyorum ve tüm enerjimi bunu başarmaya adayacağım.", İşaret etti.

Infantino vurgulanmış "derin bilgi" Wenger ve onun futbolun farklı yönlerine gösterdiği tutku, Fransız koçu "kişilikler" en saygın.

Bernardo Silva’nın ‘ırkçı’ olayı nedeniyle askıya alınması

"Liverpool en az çekici kız olmaktan süper modele geçti"

"Sizi ekibimize davet etmekten mutluluk duyuyorum. FIFA’ya geldiğimden beri futbolu her zaman derinlemesine bilenlerden öğrenmek niyetiyle futbolu misyonumuzun merkezine döndürdük. Arsène, tüm hayatını futbola adadı ve her zaman büyük bir stratejik anlayış, yetenek ve adanmışlık gösterdi. FIFA’ya gelişi, FIFA’yı futbola ve futbola FIFA’ya geri getirme konusundaki sarsılmaz kararlılığımızın bir başka örneğidir.", stres oldu. 

PSG başkanı Nasser Al-Khelaïfi, Fransız şampiyonunun spor yönünden hiç memnun değildi ve Milano’ya ayrılmasından bir yıl sonra mümkün olan en kısa sürede Leonardo Nascimento de Araújo’ya dönmeye karar verdi.

11/13/2019

22: 07’de açık CET

Neymar da Silva Jr.

PSG’nin durumu karmaşıktı ve onu bağlayacak kadar önemli bir açık cepheye sahipti, kısaca Neymar’ın geleceği.

Al-Khelaïfi’nin Brezilyalı forvet oyuncusunu ve kendi yurttaşından daha iyi olanı ikna etmesi için daha sıkı bir spor yönetmenine ihtiyacı vardı, RMC Sport 1 belgeseli, Leonardo’nun yakın arkadaşı olan ‘canarinha’nın efsanevi futbolcusu Zico’nun açıklamalarına dayanarak ortaya çıktı. .

"Nasır’ın dönüşü fikri vardı, çünkü taze kana ve yanında birine ihtiyacı vardı, böylece Neymar futbol oynamayı düşünmemiz gerektiğini anladı."Zico itiraf etti.

En destekleyici Barça, Cartagonova partisinde zaferi alıyor

Carles Pérez: "Cartagena’ya yardım etmekten mutluluk duyarız"

Geçen yaz Neymar PSG’den ayrılıp FC Barcelona’ya dönmek üzereydi, ancak sonunda oyuncunun oynadığı ve Leonardo’nun da aktif olduğu ilk andan itibaren müdahale ettiği pembe diziye rağmen iki kulüp arasında bir anlaşmaya varılamadı. Onu Fransız takımında tutmanın bir yolu.

Borussia Dortmund ve Jadón Sancho, kulüpte dört yıl daha yeni bir sözleşme imzaladı. İngiltere’nin en yetenekli gençlerinden biri olan 18 yaşındaki forvet, kariyerine 30 Haziran 2022 tarihine kadar BVB’de devam edecek.

02/10/2018

03/10/2018 saat 10: 36’da CEST

Ariadna Valls

BVB spor direktörü Michael Zorc, “Jadón Sancho, şüphesiz Avrupa’nın en heyecan verici oyuncularından biri” diyor. Sözleşme uzatması, İngiliz oyuncunun Ağustos 2017’de kulübe gelişinden bu yana değerini kabul ediyor.

Bir kulüp oyuncusu olarak ilk yılında istatistikleri göze çarpıyordu: 124 dakikalık Bundesliga maçında, Sancho yedi gol attı (bir gol ve altı asist), yani her 18 dakikada bir gol attı. oynadı.

Guardiola, Jadon Sancho’nun neden Dortmund’a gittiğini açıkladı

Dortmund’da Paco Alcácer ‘peta’: Her 17 dakikada bir gol

"Bir yıl önce Dortmund’a gelmeyi seçtiğim için çok mutluyum. Umduğum her şey gerçekleşti: bu şehir futbolu hiç olmadığı kadar seviyor ve BVB’de genç oyuncular oyunun tadını çıkarıyor "Sancho, ekledi: " Burada gerçekten iyi ilerleme kaydedebilirim. Bu ekibin bir parçası olduğum için mutluyum, çok mutluyum ve gurur duyuyorum. Harika bir şey inşa ediyoruz! ”

Manchester United, harika bir sezon geçirdiği Borussia Dortmund’dan İngiliz yetenek Jadon Sancho’nun hizmetlerine el koymak için seksen milyon euro ödemeye hazır.

02/16/2019

16: 20’de CET

Spor İngilizcesi

Rapor: Manchester United bu yaz Dortmund’dan Jadon Sancho için çok zorlayacak

The Sun, Old Trafford kulübünün 18 yaşındaki oyun kurucunun gelecek sezon için büyük hedefi olacağını garanti ediyor. İmzası, özellikle iki buçuk yıl boyunca ebedi yurttaş rakibi Manchester City’nin akademisinde eğitildiği düşünüldüğünde, büyük bir darbe olacaktır.

Guardiola’nın kulübü, İngiliz futbolunun büyük ümidini sattığında Dortmund ile anlaştığı gibi bir transfer durumunda yüzde on beş alma hakkına sahip olacaktı.

Ole Gunnar Solskjaer, sadece gol yeteneğinden (bu sezon sekiz gol) değil, aynı zamanda Dortmund için oynadığı 28 maçta maçın vizyonu (bu sezon on asist) nedeniyle imza atmayı talep etti. 

Dortmund’un Londra uçuşu Jadon Sancho tarafından ertelendi

Borussia Dortmund, Sancho’yu 2022’ye kadar yeniledi

Sancho, Almanya’da bir fenomenin her şeyi haline geldi ve son kötü sonuçlara rağmen, Cermen futbolundaki sahnesinde maksimum keyfi yaşıyor.

Zlatan Ibrahimovic’in Los Angeles Galaksisi’nden ayrılması kimseyi kayıtsız bırakmadı. Şimdi, 38 yaşında, İsveçli oyuncu tekrar Avrupa’da oynamak istiyor ve menajeri Mino Raiola, forvet için bir yer bulmaya başladı. 

21.11.2019

Kanun 11/22/2019, 12:57 CET

Back to top