Blog

Latest Industry News

Dünya şampiyonunun yorumları, maruz kaldığı ırksal tacizi ifşa ettikten sonra geliyor ‘Kişisel deneyimlerim hakkında çok az konuştum çünkü bunu içinde tutmam, zayıflık göstermem, onları sevgiyle öldür ve onları pistte yenmem öğretildi.

Dünya şampiyonunun yorumları, maruz kaldığı ırksal tacizi ifşa ettikten sonra geliyor ‘Kişisel deneyimlerim hakkında çok az konuştum çünkü bunu içinde tutmam, zayıflık göstermem, onları sevgiyle öldür ve onları pistte yenmem öğretildi.

Çocukken karşılaştığım zorlukların canlı hatıraları, eminim ki birçoğunuz ırkçılık veya bir çeşit ayrımcılık yaşamışsınızdır.

Dünya şampiyonunun yorumları, maruz kaldığı ırkçı tacizi ortaya çıkardıktan sonra geldi

Kişisel deneyimlerim hakkında çok az konuştum çünkü bunu içinde tutmam, zayıflık göstermem, onları sevgiyle öldürmem ve onları yolda yenmem öğretildi. Ama pistten uzaktayken zorbalığa uğradım, dayak yedim ve bununla savaşabilmemin tek yolu kendimi savunmayı öğrenmekti, bu yüzden karate gittim. Olumsuz psikolojik etkiler ölçülemez.

Bu yüzden benim yaptığım gibi sürüyorum, sadece spor yapmaktan çok daha derin, hala savaşıyorum. Tanrıya şükür babam vardı, örnek alabildiğim, anladığım ve ne olursa olsun yanımda olacağını bildiğim güçlü bir siyah figür. Hepimiz buna sahip değiliz, ancak dayanacak ve onları koruyacak o kahramana sahip olmayanlarla birlikte durmamız gerekiyor. ‘

Hamilton ayrıca hafta başlarında, dünya çapında ırkçılık karşıtı protestolara yol açan George Floyd olayına ilişkin sessiz kalmaları nedeniyle F1’deki meslektaşlarına seslendi.

Hamilton ayrıca bu hafta F1’deki meslektaşlarına George Floyd olayına ilişkin sessiz kalmaları nedeniyle seslendi

  • ‘Zorbalığa maruz kaldım ve dövüldüm … olumsuz psikolojik …’ Siyah kişinin … Lewis Hamilton olduğunu düşünen insanların zihinlerini açmalıyız … Lewis Hamilton ‘Mercedes ile sözleşme görüşmeleri başlatacak’ … Lewis Hamilton’ın mirası olabilir eylemleriyle şekillendi …

3,7 bin hisse

Mercedes takım patronu Toto Wolff, yıldız sürücü Lewis Hamilton ile sözleşme görüşmelerinin henüz yapılmadığını açıkladı, ancak ‘oldukça hızlı’ bir anlaşmaya varılması gerektiğine inanıyor.

Hamilton’un Mercedes ile mevcut anlaşması sezon sonunda sona eriyor ve altı kez F1 dünya şampiyonunu Ferrari’ye geçişle ilişkilendiren spekülasyonlar var.

Ancak, anlaşmasında sadece aylar kalmasına rağmen Wolff, altı kez F1 dünya şampiyonunun 2020 sonrasında Mercedes’te kalacağına inanıyor.

Toto Wolff, Lewis Hamilton’ın (resimde görülen) geleceği Mercedes tarafından ‘oldukça hızlı’ tasnif edilecek, diyor

Mercedes patronu Wolff (solda), yıldız sürücüsünün 2020’den sonra da orada kalacağından emin

Takım müdürü Sky Sports’a ‘Birbirimizle düzenli olarak iletişim halindeyiz’ dedi. 

Dünyanın farklı yerlerinde bulunduk, ancak kendimizi olan bitenin döngüsünde tutuyoruz.

Lewis, Avrupa’ya geri döndüğü anda, neyin oyulması gerektiğini ortaya çıkaracağız. Sekiz yıldır birlikteyiz ve anlaşmaların yeniden icat edilmesine gerek yok. İyi bir temel var ve bir noktaya oldukça hızlı bir şekilde gelebileceğimize inanıyorum. ‘

Mercedes’in yıldız şoförüyle neden bu kadar geç ayrıldığını soran Wolff, “ Eğer güveniyorsanız ve ilişkimizin güvene dayalı olduğunu düşünüyorum, partnerinizin sizi hayal kırıklığına uğratmayacağını biliyorsunuzdur.

“Hepimiz Formula 1’in zor bir iş olduğunun farkındayız ancak bence bu ekibin farklı yaptığı şey, sadakat ve güvenin önemli değerler olduğu ve her gün onlarla yaşadığımızdır.”

Hamilton, şu anda sporda tartışmasız en iyi sürücü ve altı dünya şampiyonluğu kazandı.

  • “Bu heykel 20.000 gibi nehirde kalmalı … Lewis Hamilton Black Lives Matter protestocularını destekliyor …” Zorbalığa uğradım ve dövüldüm … olumsuz psikolojik … Lewis Hamilton, Mercedes ile sözleşme görüşmeleri başlatacak ” …

2020 Hollanda Grand Prix’si, Formula 1 takvimini yok eden koronavirüs krizi nedeniyle resmen iptal edildi.

Yarış başlangıçta 3 Mayıs için planlanmıştı, ancak tüm sporları pistlerinde durduran devam eden pandemi nedeniyle başlangıçta ertelendi.

Ve şimdi de, 35 yıl sonra ilk kez görkemli dönüşünü gerçekleştirmesi planlanan Hollanda Grand Prix’sinin sezon için hurdaya çıkarıldığı doğrulandı.bahsegel mobil uygulama

Hollanda Grand Prix’sinin 3 Mayıs’ta tarihi Zandvoort pistinde yapılması planlanıyordu.

  • Ferrari, Formula 1 organizasyonlarında işten çıkarılacak … Haydi! İngiltere Grand Prix’si Ağustos ayında başlayacak … İngiliz Grand Prix’i Boris Johnson olarak destek alıyor … ‘Uyandığım ve halsiz hissettiğim günlerim var …

Hollandalı Grand Prix spor direktörü Jan Lammers, “Bu yarış için tamamen hazırdık ve hala hazırız” dedi.

Herkesten sabırlı olmalarını istiyoruz. 35 yıl dört gözle beklemek zorunda kaldım, böylece bir yıl daha bekleyebilirim. ‘

İlgili tüm taraftarlar, şirketler ve hükümetler sayesinde inanılmaz bir başarı elde edildi.

“Biz ve Formula 1, bu yıl yeniden planlanmış bir yarışı seyirci olmadan gerçekleştirme potansiyelini araştırdık, ancak bu anı, Formula 1’in Hollanda’daki yarış hayranlarımızla birlikte Zandvoort’a dönüşünü kutlamak istiyoruz. ‘

Lewis Hamilton ve Co, Formula 1’in dönüşü için sabırla bekliyorlar

Formula 1 sezonu, koronavirüs salgını nedeniyle büyük bir düşüş yaşadı ve yetkililer çaresizce geç takvimi kurtarmaya çalışıyorlar.

Nisan ayının sonunda, sporun CEO’su Chase Carey, sezona 5 Temmuz’da Avusturya’da başlamayı planladığını açıkladı ve sezon Aralık’ta bitiyor.

Carey, ‘Avrupa’da Temmuz, Ağustos ve Eylül başında bir yarış başlangıcı hedefliyoruz, ilk yarış 3-5 Temmuz hafta sonu Avusturya’da yapılacak.

Eylül, Ekim ve Kasım aylarında Avrasya, Asya ve Amerika kıtalarında yarışacak, 15-18 yarışları tamamlayan Abu Dabi’deki geleneksel final öncesi Bahreyn ile sezonu Aralık ayında Körfez’de bitireceklerdi.

Nisan ayında, Chase Carey, 5 Temmuz’da Avusturya’da başlayarak sezonu kurtarma planlarını açıkladı.

Kesinleşmiş takvimimizi mümkün olan en kısa sürede yayınlayacağız. Hala ele almamız gereken birçok sorun olduğu ve hepimiz virüsün bilinmeyenlerine maruz kaldığımız için tüm planlarımız açıkça değişebilir.

İlk yarışların taraftarsız olmasını bekliyoruz, ancak programa daha fazla girdikçe taraftarların etkinliklerimizin bir parçası olmasını umuyoruz.

Ekiplerin ve diğer ortaklarımızın her ülkeye girip faaliyet göstermesi için prosedürler gibi birçok sorunu hala çözmemiz gerekiyor.

“İlgili herkesin sağlığı ve güvenliği öncelikli olmaya devam edecek ve ancak hem riskleri hem de olası sorunları ele almak için güvenilir prosedürlere sahip olduğumuzdan emin olduğumuzda ilerleyeceğiz.”

  • Ferrari, Formula 1 organizasyonlarında işten çıkarılacak … Haydi! İngiliz Grand Prix’i Ağustos ayında başlayacak … İngiliz Grand Prix’i Boris Johnson olarak destek alıyor … ‘Uyandığım ve halsiz hissettiğim günlerim var …

Daniel Ricciardo, Formula 1’e kaotik bir dönüş bekliyor ve Renault sürücüsü koronavirüs süspansiyonunun peşine düşmek istiyor.

Covid-19 salgını, 2020 sezonunun henüz başlamadığı anlamına geliyor, ancak mevcut plan 5 Temmuz’da Avusturya’da kapalı kapılar ardında yarışmaya başlamak.

Pilotlar temsilcisi Alex Wurz, Ricciardo’nun ilginç bir başlangıç ​​yapabileceğine inandığı kesilmiş bir şampiyonanın planlanan lansmanından önce F1’in güvenlik planlamasını ‘kusursuz’ olarak nitelendirdi.

 Daniel Ricciardo, 5 Temmuz’da yarış döndüğünde Formula 1’e kaotik bir dönüş bekliyor

Avustralyalı, tüm sürücülerin gitmeye can attığını ve duygu ve heyecan olacağını söyledi.

  • Formula 1 patronu Ross Brawn, sürücülerle görüşüyor … Operasyon Silverstone’u Kurtar! Hükümet bakanları ‘üzerinde çalışıyor …’ Süper rekabetçidirler … bunun için bir şey yapmazlar … Formula 1 şefleri Silverstone sahipleriyle görüşmelere kilitlenir …

Avustralyalı BBC Radio Five Live’a verdiği demeçte, “Kontrollü bir şekilde, umarım bir çeşit kaos olacaktır,” dedi.

Gerçekten her yerde arabalardan bahsetmiyorum. Ama o kadar çok paslanma olacak ki, duygu, heyecan ve heves karışımı. ‘

Ricciardo, Temmuz ayında Red Bull Ring’de yarışmaya geri dönme konusunda şunları ekledi: ‘Herkes gitmeye hazır olacak.

 Ricciardo, bazı yarışlarda bazı cesur ve yanlış hesaplanmış sollamalar olabileceğine inanıyor

Bu adrenalin seviyesinde performans sergileyen ve performans göstermeyen diğerlerini alacaksınız. Yani bazı cesur sollamalar, bazıları da yanlış hesaplanmış olanlar olacak.

Eminim her şeyden biraz göreceksiniz.

Ricciardo, kendisini güvende ve aklı başında tutan bir kilitlenme sırasında Perth yakınlarındaki çiftliğinde mahsur kaldı, ancak birkaç ay araba kullanmadan anlamına geliyordu.

30 yaşındaki, araba kullanmadan birkaç ay geçirmesine rağmen hala performans gösterebileceğine inanıyor

‘Bu benim F1’deki ilk ya da iki yılım olsaydı, hala tamamen adapte olmasaydım, cevabım evet olurdu (tekrar sürmeye alışmak vücudumun zamanını alırdı)’ dedi.

Ancak kış testleri normalde iyi bir referans noktasıdır. İlk birkaç kış testlerimde, ilk gün sisteme her zaman biraz şok gibi geldi. Kariyerim ne kadar ilerlerse, o kadar az şok oldu.

“Çaylaklar, birinci sınıf, ikinci sınıf çocuklar, biraz daha hissedecekler.”

  • Formula 1 patronu Ross Brawn, sürücülerle görüşüyor … Operasyon Silverstone’u Kurtar! Hükümet bakanları ‘üzerinde çalışıyor …’ Süper rekabetçidirler … bunun için bir şey yapmazlar … Formula 1 şefleri Silverstone sahipleriyle görüşmelere kilitlenir …

Lewis Hamilton, çocukken yaşadığı korkunç ırkçı tacize açıldı ve onu ‘ölçülemeyen olumsuz psikolojik etkiler’ bıraktı.

Altı kez İngiliz dünya şampiyonu, son altı yıldır Formula 1’e hükmetti, ancak şimdi bile sporda tüm zamanların en iyi sürücülerinden biri olmasına yardım eden cesur sürüş tarzının, savaşından doğduğunu kabul ediyor. ırksal eşitlik. 

Amerika Birleşik Devletleri’nde beyaz bir polis memuru tarafından öldürülen silahsız siyah bir adam olan George Floyd’un ölümüne yanıt olarak Hamilton, hafta başında F1’deki meslektaşlarına, dünya çapında ırkçılık karşıtı protestolara yol açan olay hakkındaki sessizliklerini seslendi. .

Bu gönderiyi Instagram’da görüntüleyin

Irkçılığa karşı mücadelemizde olup biten her şeyin üstünde kalmaya çalışmak için her gün kitap okuyordum ve bu, çocukluğumdan pek çok acı dolu anıyı geri getirdi. Çocukken karşılaştığım zorlukların canlı hatıraları, eminim ki birçoğunuz ırkçılık ya da bir çeşit ayrımcılık yaşamışsınızdır. Kişisel deneyimlerim hakkında çok az konuştum çünkü bunu içinde tutmam, zayıflık göstermemem, onları sevgiyle öldürmem ve onları yolda yenmem öğretildi. Ama pistten uzaktayken zorbalığa uğradım, dayak yedim ve bununla savaşabilmemin tek yolu kendimi savunmayı öğrenmekti, bu yüzden karate gittim. Olumsuz psikolojik etkiler ölçülemez. Bu yüzden benim yaptığım gibi sürüyorum, spor yapmaktan çok daha derin, hala savaşıyorum. Tanrıya şükür babam vardı, örnek alabildiğim, anladığım ve ne olursa olsun yanımda olacağını bildiğim güçlü bir siyah figür. Hepimiz buna sahip değiliz, ancak o kahramanı olmayanlarla birlikte dayanmamız ve onları korumamız gerekiyor. Birleşmeliyiz! 2020’nin neden baştan bu kadar kötü göründüğünü merak ettim, ancak 2020’nin hayatımızın en önemli yılı olabileceğine ve nihayet azınlıkların sistemik ve sosyal baskısını değiştirmeye başlayabileceğimize inanmaya başlıyorum. Sadece yaşamak, eğitimde, hayatta aynı şansa sahip olmak istiyoruz ve sokakta yürümekten, okula gitmekten veya her ne olursa olsun bir dükkana girmekten korkmamıza gerek yok. Bunu herkes kadar hak ediyoruz. Eşitlik geleceğimiz için çok önemlidir, bu mücadeleyi durduramayız, ben şahsen asla pes etmeyeceğim! #blacklivesmatter #endracism #nevergiveup #wewinandweloseto birlikte

Lewis Hamilton (@lewishamilton) tarafından 5 Haz 2020 tarihinde 14:18 PDT’de paylaşılan bir yayın

Lewis Hamilton’ın Instagram gönderisi, karting günlerinde ırkçılıkla ilgili deneyimlerini yansıtan bir videosunu gösterdi.

  • “Siyahi olduğunu düşünen insanların zihinlerini açmalıyız … Lewis Hamilton, Mercedes ile sözleşmeli görüşmeler başlatacak” ne zaman … Lewis Hamilton’ın mirası eylemleriyle şekillenebilir … “Bu hafta çok karanlıktı Lewis Hamilton itiraf ediyor …

39 hisseleri

Şimdi Hamilton, karting pistlerinde de bulunan, küçük bir çocukken yaşadığı travmatik ırkçı tacizi ortaya çıkarmak için Instagram’a gitti.

Beyazların hakim olduğu bir spor olan ve büyürken maruz kaldığı istismar, kendisini saldırılardan nasıl koruyacağını öğrenmek için karate yapmaya zorlayan birkaç siyah sürücüden biriydi.

Gönderiye eşlik eden videoda genç Hamilton, maruz kaldığı istismarı şöyle değerlendirdi: ‘Geçtiğimiz yıllarda bana ırkçı isimler çağrıldı. İlk kez gerçekleştiğinde gerçekten üzgün hissettim. Anneme ve babama söyledim ve onlardan intikam almam gerektiğini hissettim. Ama son zamanlarda biri bana bir şey söylediyse, onları görmezden gelip tekrar yola koyuyorum. ‘

Instagram gönderisinde şöyle yazdı: ‘Irkçılığa karşı mücadelemizde olup biten her şeyi takip etmeye çalışmak için her gün okuyorum ve bu çocukluğumdan pek çok acı dolu anıyı geri getirdi. Çocukken karşılaştığım zorlukların canlı hatıraları, eminim ki birçoğunuz ırkçılık ya da bir çeşit ayrımcılık yaşamışsınızdır.

Hamilton, çocukken uğradığı aşağılık ırkçı saldırıda ‘dövüldüğünü ve zorbalığa uğradığını’ söyledi.

Kişisel deneyimlerim hakkında çok az konuştum çünkü bunu içinde tutmam, zayıflık göstermem, onları sevgiyle öldürmem ve onları yolda yenmem öğretildi. Ama pistten uzaktayken zorbalığa uğradım, dayak yedim ve bununla savaşabilmemin tek yolu kendimi savunmayı öğrenmekti, bu yüzden karate gittim. Olumsuz psikolojik etkiler ölçülemez. ‘

Bu yüzden benim yaptığım gibi sürüyorum, sadece spor yapmaktan çok daha derin, hala savaşıyorum. Tanrıya şükür babam vardı, örnek alabildiğim, anladığım ve ne olursa olsun yanımda olacağını bildiğim güçlü bir siyah figür. Hepimiz buna sahip değiliz, ancak o kahramanı olmayanlarla birlikte dayanmamız ve onları korumamız gerekiyor.

‘Birleşmeliyiz! 2020’nin neden baştan bu kadar kötü göründüğünü merak ettim, ancak 2020’nin hayatımızın en önemli yılı olabileceğine ve nihayet azınlıkların sistemik ve sosyal baskısını değiştirmeye başlayabileceğimize inanmaya başlıyorum.

Hamilton (ön), kendisine Formula 1’de pistte çok fazla başarı kazandıran cesur sürüş stilinin ırksal eşitliğe ulaşmak için savaşma arzusunun bir ürünü olduğunu kabul ediyor. 

‘Sadece yaşamak istiyoruz, eğitimde, hayatta aynı şansa sahip oluyoruz ve sokakta yürümekten, okula gitmekten veya her ne olursa olsun bir mağazaya girmekten korkmamıza gerek yok. Bunu herkes kadar hak ediyoruz. Eşitlik geleceğimiz için çok önemlidir, bu mücadeleyi durduramayız. Ben şahsen asla vazgeçmeyeceğim! #blacklivesmatter #endracism #nevergiveup #wewinandweloseto together ‘

Rio Ferdinand dahil ünlüler gönderiye övgü ile yanıt verirken, David Beckham 35 yaşındaki çocuğu bir ilham kaynağı olarak nitelendirdi.

‘İnanılmaz ve ilham verici … Yıllarca süren sıkı çalışma Lewis Hamilton. Hiçbir şey kolay olmaz ve başarı kavgasız değildir. Ama maalesef, kimsenin uğraşması gerekenden daha fazla kavga ettiniz.

Back to top