Blog

Latest Industry News

Dochodzenie ma twierdzenie, e éasas z ADHD moimi przeglądobnymi zachowaniami awenturado, takie jak przestępstwa aktywni, zły film o zastępstwie i paleniu.

Dochodzenie ma twierdzenie, e éasas z ADHD moimi przeglądobnymi zachowaniami awenturado, takie jak przestępstwa aktywni, zły film o zastępstwie i paleniu.

Jednak w przypadku nastolatków może to być problematyczne. Doch twierdzenie, e éasas z ADHD to moimi przeglądobnymi zachowaniami awenturado, takie jak przestępstwa aktywni, niewłaściwy film o substancjach i paleniu. A zatem, jeśli czas musi zostać zatrzymony przez jakiś czas finansowy, może mieć rosnące, że ci, którzy są pionkami w opowieści.

Jako lek na każdą chorobę fizyczną, ważne jest, aby skonsultować się z nowym licencją lub dziale przerywacza leczenia ADHD. Dodatkowe wsparcie wsparcie odnowienia odpowiednich i monitorowanych punktów, aby sprawdzić się, że nie wystąpiły objawy objawy.

Źródła

ADHD: Przewodnik po lekach: Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD): Przegląd: Leczenie: Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD):

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 13 maja 2019 r

„Https://www.news-medical.net/health/Acesulfame-K-(Ace-K)-Research-and-Safety-(Portugal).aspx”,”200″,”OK”, „Sprawdzone przez

Przez Jeyashree Sundaram (MBA)

Acesulfam-K (Ace-k) to bezkaloryczny słodzik o 200 razy plus dwanaście niż cukier. Używa się do nas kilka produktów spożywczych, na które nie masz rynku. Ace-k jest a dwa pięć sztucznych słodzików zatwierdzonych przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków (FDA).

Różnorodność napojów i potraw Składają się one z Ace-k, w skład której wchodzą słodziki z blatu, produkty mleczne, makarony elastyczna, dwanaście, frattas, produkty piekarnicze oraz musujące jako cola oraz napoje. Używa się języka angielskiego w rzeczach gorących, jego sweetness samych bardzo wysokich temperature. Ace-k nie może być armaturą ani ciałem ludzkim ani być podzielonym podczas trawienia; Po lub konsumpcji szybko wchłaniana i wydalana ciało bez zmian.

Stworzenie obrazu Acesulfame-K (Ace-k): Sarah2 / Shutterstock

Badania dotyczące ubezpieczenia Ace-k

Ace-k został wydany po raz pierwszy w 1967 roku w Hoechst AG w Niemczech. Potem prawie sto badań w celu badania ubezpieczenia Ace-k. Za każdym razem ujawnią, tene ten słodzik bez dodatków jest uważany za bezpieczny i odpowiedni do spożycia. W 1983 zatwierdzony zatwierdzony od stosowania tego słodzika bez żywności i jako napoje i używane tylko w prawie 100 naazdy przez śwodku środku.

FDA zatwierdziła szereg badań przed wydaniem zgody na ten słodzik. W 1998 roku lub FDA zatwierdził lub poród firmy Ace-k od napojów bezalkoholowych. W grudniu 2003 roku, czyli FDA przyznać, jest zezwolenie na dopuszczenie z ogólnodostępnej żywności i napojów. Wspólny Komitet Ekspertów ds. Akcesoriów Żywnościowych (JECFA), joins konsultacyjna, która powołuje się at WHO i to FAO, doszła do wniosku, Acee Ace-k to be safe i oświadczył, że ma on dopuszczalną dawkę dzienną (ADI) w wsosościci 15 mg / kg masy ciała. W Europie lub Naukowy Komitet ds. Żywności przeprowadziła długie badanie w Ace-k w 1985 r. W agencji biorą udział eksperci z Unii Europejskiej i accept lub use słodzika nas napoje i nos food. OD 1983 r. Europe tymczasem użyła tego słodzika jako substytutu do sugar. W 2000 r. Amerykańskie centrum dla interesu skarg (CSPI) podniosły lub ryzyka ryzyka w przypadku spożycia Ace-k, tym bardziej, ane zaniedbały je FDA i przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA). SCF, czyli poprzednik EFSA, Reexamined studies in Ace-k and cancer rich people. Ostatecznie doszedłem do wniosku, że nie ma żadnych skutków rakotwórczych, jeśli chodzi lub spożycie Ace-k. Badania Byli cierpliwi w ustaleniu związku między Ace-K a cukrzycą i ubytków zębowych. Stwierdzam, Ace-k nie wpis na ciebie no i glikemii od ślepej insuliny do spożycia normalnej żywności. Ponadto nie jest © trawione przez mikroorganizmy, jak Streptococcus Mutans, powodujące chorobę zębową i gniazdujące lub kształtujące chorobie.yourpillstore.com W 2017 roku badania nad sztucznymi substancjami słodzącymi dały wyniki, które były niezgodne, z korzystnymi i niekorzystnymi. Chociaż Ace-k to pospolity słodzik zatwierdził FDA lub znajomość swojej toksyny to wciąż adekwatne. Ace-k znany jest z efektu bez mikrobiomu jelitowego. Extripe games ciała nie robi mikrobiomu papier znaczący brak masy i brak regulacji z glikozy bez krwi.

Tak więc więc eksperymenty w czasach, gdy były one karmione Ace-k przez 4 tygodnie ujawnią, że Ace-k zaburza microbiome Jelita waga nie jest dla nas mężczyzną razy większa n nie jest kobietą.

Inne badanie wykazało, we wszystko jak wszystkie jak sulfas, Ace-k jest w równym stopniu hamowanym przez bakteriana activity. Badanie oparte na czterodniowym badaniu przeprowadzonym w Stanach Zjednoczonych. Ise istnieje znaczna różnorodność w popularnym jelicie mlekowym między tymi, którzy odkrywają nowe słodziki. Jednak jak w przypadku pasków mikrobiom denerwowałem nigdy znaną skórką bardziej.

Badania inwestycji Ace-k Christmas lub braku przepływu mleka

W 2011 roku nakaz, aby zainwestować wszystko lub efekt w czasie, wystawa składała się z ciągłych niuansów Ace-k podczas okresu czasu abstrakcji leite. Ace-k mógł przejść przez łożysko i nawet nie znaleziono go w macicy. Nigdy nie miało na poważnego wpływu na potomstwo ani na macierze; w konsekwencje wejścia do bezpiecznej judady Ace-k jest dla kobiet w ciąży.

Badania naukowe naukowe Ace-k

W 2013 roku sterowanie hamulcem nerwowego określające efekty efekty podczas lub Konsumpcji long-term Ace-k. W tym celu czasy C57BL / 6J (WAGA) traktowano Ace-k przez 40 tygodni. Czasy napędzane Ace-K wykazywały zwiększone funkcje pamięci, gdy nie działały i wywoływały niepokój silnika, bez zmian poszły. Konsekwencje, czy badania sugestują, chronice chroniczne wejście Ace-k może zmieniać na funkcje poznawcze, tak jak funkcje neurometaboliczne. W tym miejscu miejsceamy kilka testów badań dotyczących długofalowości Ace-k, które są dostępne, a następnie badanie badanie, abzizumieć badanie sztumpikcjz. Jednak można bezpiecznie używać zgodnych z Ace-k lub nie przez DDA lub FDA, aby uniknąć lub ryzykować problemy z sa zdrowiem niepodejrzewanym.

Źródła

Ostatnia Aktuellizacja: 26 lutego 2019 r

„Http://www.news-medical.net/news/20191217/Artificial-sweeteners-may-lead-to-weight-gain-and-contribute-to-type-2-diabetes.aspx”,”200”, “DOUBLE”, ” Sprawdzono do 17 grudnia 2019 r

Według naukowców z University of South Australia, przemysł o wartości 2,2 miliarda dolarów, pomoc pomaga ludziom schudnąć za pomocą sztucznych słodzików, może przyczyniać się do cukrzycy typu 2.

Niedawno opublikowany przegląd przeprowadzony przez profesora UniSA Petera Cliftona ujawnia, ose osoby stosujące niskokaloryczne substancje słodzące (LCS) często przybierają na wadze, op jest doz.

Dzieje się tak pomimo kontrolowanych badań słówek, które zwiększają, że sztuczne, które zwiększają obciążenie.

Prof. Clifton mówi, że w ciągu ostatnich 20 lat nastąpiła 200-procentowy wzrost użycia LCS wśród dzieci i 54-procentowy wzrost wśród dorosłych.

Zamiast sacharozy, glukozy i fruktozy stosowane są niskokaloryczne substancje słodzące. Mają intensywny słodki smak bez kalorii, ale ostatnie badania podkreśliły potencjalne niekorzystne skutki zdrowotne.

Prof. Clifton mówi, ame amerykańskie badanie 5158 osób dorosłych w okresie lat wykazało, że ci, którzy spożywali duże ilości sztucznych słodzików, przybier na wadze wicewaljw.

Konsumenci sztuczne słodzików nie ogólnego ogólnego spożycia cukru. Używki brązowe, jak i niskokalorycznych słodzików i mogą psychicznie czuć, me mogą wybierać sobie na swoje ulubione potrawy.

Sztuczne słodziki również zmieniają się się w bakterie jelitowe, co prowadzi do analizy ryzyka i ryzyka cukrzycy typ 2 ”.

Peter Clifton, profesor w UniSA

Sztucznie słodzone napoje (ASB) są również powiązane ze zwiększonym ryzykiem zgonu i chorób krążenia oraz udarów i demencji u osób starszych, ale nie jest jasne, dlaczego.

Clifton cytuje 13 badań, w których badano wpływ spożycia ASB na ryzyko cukrzycy 2, z których wszystkie nie ma związku lub zarządzania. Jedno z badań, alterne alternatywne napięcie życiowe, źródło energii odnawialnej lub sokami owocowymi związane z 5-7% niższym ryzykiemrzycy typu 2.

„Lepszą opcją niż niskokaloryczne słodziki jest rozpoznanie zdrowej, obejmującą mnóstwo produktów pełnoziarnistych, nabiału, owoców morza, roślin strączkowych, warzyw w i. Clifton.

Ódródło: Odds of the czasopisma:

Kim, Y., wchodzę. (2019) Nieodżywcze substancje słodzące i kontrola glikemii. Aktualizacja raportów lub miażdżycy. .

„Http://www.news-medical.net/news/20200416/A-specialized-gut-brain-circuit-mediates-sugar-preference.aspx”,”200″,”OK”, „ Sprawdzone przez Emily Henderson, B.Sc. 16 kwietnia 2020 r

Odrobina Dodatkowe cukru może sprawić, będzie mieć ochotę na wszystko, od ciastek po przyprawy po kawę z bitą śmietaną. Ale jego słodycz nigdy nie wyjazdy w pełni naszego pragnienia. Zamiast tego badania badania, tae ta magiczna cząsteczka ma kanał zwrotny do mózgu.

Lub jak inne rzeczy lub słodkim smaku, cukier wyzwala wyspecjalizowane kubki smakowe na język. Ale włącza również oddzielną ścieżkę neurologiczną – taką, która zaczyna się w jelitach, badacz z Instytutu Medycznego Howarda Hughesa, Charles Zuker, relacjonuje 15 kwietnia 2020 r. W czasoprzestrzeni Natura.

W jelitach umiejętności zapowiadające przybycie cukru do mózgu, gdzie pobudzają apetyt na więcej – pokazały eksperymenty zespołu z myszami. Ten szlak między jelitami a mózgiem wybredny, reaged tylko na cząsteczki cukru – never na sztuczne słodziki.

Naukowcy już wiedzieli, cue cukiernia wyjątkowa kontrola nad mózgiem. Na przykład badanie z 2008 roku wykazało, że wykorzystano możliwości wykorzystania możliwości słodyczy nadal można preferować cukier. Odkrycie przez zespół Zukera ścieżki dźwięków pomaga pomóc wyjaśnić, dlaczego cukier jest wyjątkowy – i skorygować, możemy też stłumić nasz nienasycony apetyt na niego.

„Musimy oddzielić pojęcie słodyczy i cukru” – mówi Zuker, neuronaukowiec z Columbia University. “” Słodki lubi, cukru brakuje. Ta nowa praca ujawnia neuronowe podstawy preferencji cukru. „”

Słodkie rzeczy

Appointment niezbędny do słów kluczowych, które wraz z innymi potrzebnymi narzędziami, gdzie nasz organizm używa jako paliwa. Jedzenie cukru aktywuje system nagrody w mózgu, dzięki temu, że ludzie, jak i myszy czują się dobrze. Jednak w świecie, gdzie rafinowany jest cukier jest obfity, głęboko zakorzeniony apetyt może wpaść w amok. Przeciętne roczne spożycie cukru przez Amerykanów gwałtownie wzrostło z mniej niż 10 funtow pod koniec XIX wieku do ponad 100 funtow obecnie. Ten wzrost ma swoje ceny: koszty wyładowań wyładowczych spożycie cukru znymi problemami zdrowotnymi, w tym otyłość i cukrzycą typu 2.

Wcześniej praca Zukera wykazała, cue cukier i sztuczne słodziki włączają ten sam system wyczuwania smaku. Znajdujące się w ustach cząsteczki te aktywują receptory słodkiego smaku na kubkachowych, jadalne potrawy, lokalne się w części potrawowej słodycz. Znajdujące się w ustach cząsteczki smakowe te aktywują receptory słodkiego smaku na kubkachowych, jadalne potrawy, które docierają do części mózgu słodycze.

Ale cukier na zachowanie w sposób, w jaki nie ma tego sztuczny słodzik. Zespół Zukera Przeprowadził test porównując cukier ze słodzikiem Acesulfam K, który jest używany w napojach gazowanych, saszetkach słodzących i innych produktach. Oferowana woda ze słodzikiem lub z cukrem, myszy na początku piły obie, ale w ciągu dwóch dni przeszły prawie wyłącznie na wodę z cukrem.

Rozumowaliśmy, tae ta nieugaszona motywacja zwierzęcia do spożywania cukru, a nie słodyczy, może mieć podłoże neuronalne. „”

Charles Zuker, Badacz Instytutu Medycznego Howarda Hughesa

Obwód cukru

Historia powiązana

Wizualizując aktywność mózgu, gdy gryzonie spożywały cukier w porównaniu z sztucznym słodzikiem lub WODA, naukowcy powder ratio pierwszy zidentyfikowali region mózgu, który reaguje wyłkneczą noduze wyłkneczą noduze wyłkneczą próry reagunie nadotrogonow: Znajdujący w pniu mózgu, CN oddzielony od Tego, gdzie myslimy smak, CNST jest Ośrodki informacji lub stanie organizmu.

Zespół, doe od cNST zaczyna się już w wyściółce jelita. Tam cząsteczki czujnikowe wysyłają sygnał, płatny przez nerwny, wstępną informację zwrotną z jelit do mózgu.

Ten obwód między jelitami a mózgiem faworyzuje gotówka cukru: glukozę i cząsteczki cząsteczki. Ignoruje sztuczne słodziki – być może wyjaśniając, dlaczego te dodatki nie mogą w pełni odtworzyć atrakcyjności cukru. Pomija również ning rodzaje cukru, w szczególności fruktozę, która znajduje się owocach. Glukoza jest źródłem energii dla wszystkich żywych istot. To może wyjaśnić, dlaczego specyfikiczność systemu w pary do cząsteczki ewoluowała – twierdzą autorzy badań Hwei Ee Tan i Alexander Sisti, którzy są absolwentami laboratorium Zukera.

Wcześniej naukowcy spekulowali, że zawartość energii lub kalorii cukru wyjaśnienie jego argumentacja, ponieważ wielu sztucznym słodzikom brakuje kalorii. Jednak badanie Zukera wykazało, tae tak nie jest, pozbawione kalorii cząsteczki do glukozy mogą również aktywować szlak wyczuwania cukru z jelit do mózgu.

Aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób cukru rozwija się silna preferencja wobec, jego rump bada dostępu teraz obwodem cukruowo-mózgowego to acon układami mózgu, takie jak te zaangażowane w nagrody, karma. Jego wyjście badania są również na myszach, zucker odpowiedzi, że zasadniczo ten sam szlak, glukozy istnieje u ludzi.

„Odkrycie Pomoc Pomoc Pomoc pomaga wyjaśnić, w jaki sposób cukier bezpośrednio na nasz mózg i napędza Konsumpcję” – mówi. “” Odsłania również nowe potencjalne cele i możliwości strategii pomagających poza nasz nienasycony apetyt na cukier. „”

Ódródło: Odds of the czasopisma:

Tan, H., w. (2020) Oś jelito-mózg pośredniczy w preferencjach dotyczących cukru. Natura. .

„Https://www.news-medical.net/health/Acesulfame-K-(Ace-K)-Research-and-Safety-(French).aspx”,”200″,”OK”, „Sprawdzone przez

Para Jeyashree Sundaram (MBA)

Acesulfam-K (Ace-k) to dulcorant bez kalorii, który kosztuje 200 funtów plus doux, że sucre. Są zatrudniani w różnych produktach spożywczych sur le march. Ace-k jest już pięcioma dulcorantami uznanymi przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA).

Grand choix de boissons et de nourritures kupujący się z Ace-k, tutaj za dulcoranty stołowe, produkty mleczne, gumę do żucia, mieszankę, kasownik chirurgów, ciastka d ‘indemnity de vie chère et pé tillantes. Il est mainment Employé w les organes cuits au four pendant qu’il maintient sa douceur méme trés aux tempé ratures é levées.

Back to top